Szukam inwestora

 
Szukam inwestora / opis ogłoszenia

« Poprzednie

Następne »

Kamienica w centrum Pabianic

Opis:

Na sprzedaż przedwojenna Kamienica w centrum Pabianic zabudowana budynkami dwukondygnacyjnymi w formie obwodowej z przestrzennym placem w środku. Wjazd na posesję z głównej ulicy bramą wjazdową od frontu budynku.

Niegdyś istniał w tym miejscu zakład produkcyjny i pełnił funkcję budynku administracyjno -składowo -produkcyjnego. Obecnie przez wieloletnie nieużytkowanie uległ degradacji technicznej i jest wyłączony z użytkowania.

Budynek frontowy jest obiektem zabytkowym wpisanym do gminnej ewidencji zabytków i jest stosunkowo w najlepszym stanie technicznym. Pozostałe budynki mają zdemontowany dach i nie posiadają stolarki okiennej ani drzwiowej oraz instalacji wewnętrznych. Ściany nośne z cegły ceramicznej pełnej, stropy oraz schody są w stanie bezpiecznym. Podwórko wewnątrz jest wybrukowane kostką granitową, trylinką i kamieniem granitowym.

Całość kamienicy składa się z budynku frontowego (powierzchnia zabudowy 309,06 m2 +rampa 51,79 m2, powierzchnia użytkowa 389,15 m2) oraz trzech budynków. Budynek nr1 (powierzchnia zabudowy 167,44 m2, powierzchnia użytkowa 245,33 m2), budynek nr 2 (powierzchnia zabudowy 78,05 m2, powierzchnia użytkowa 133,57 m2), budynek nr3 (powierzchnia zabudowy 682,22 m2, powierzchnia użytkowa 1718,17 m2).
Budynek zbudowany został przed II wojną światową, bez podpiwniczenia, od strony podwórka dobudowany jest szyb dźwigowy z rampą załadunkową, w jednym z pomieszczeń parteru znajduje się stacja transformatorowa, zasilająca niegdyś całą posesję.

Magiczne miejsce dla miłośników kamienic z olbrzymim potencjałem. Widok z okien skierowany jest z jednej strony na główną ulicę, z drugiej na park oraz na plac od stron wewnętrznych. Doskonałe miejsce na kolejny futurystyczny hotel w Polsce, galerię czy muzeum. Awangarda, eksperyment i luksus do wydobycia z każdego handlowego czy biznesowego przedsięwzięcia.

Cena: 2 500 000 zł. do uzgodnienia.

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający.

Więcej informacji:


Tel. 668837996

www.centrumnieruchomosci.info

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Centrum Nieruchomości - statystyki ogłoszeń˝
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 3175
Dodane: 2018.04.12Reklama

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj
 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 Hepi.pl Regulamin | Fair Play | O nas | Reklama | Hepi serwisy