Szukam inwestora

 
Szukam inwestora / opis ogłoszenia

« Poprzednie

Następne »

Poszukujemy inwestora strategicznego lub nabywcy

Opis:

Poszukujemy inwestora strategicznego lub nabywcę zakładu produkcyjnego z branży metalowej.

Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Niemodlinie (woj. opolskie) bezpośrednio przy drodze krajowej nr 46 (Opole-Nysa), 5 km od zjazdu z autostrady A4, w sąsiedztwie firm produkcyjnych oraz stacji paliwowych.

Aktualnie firma zajmuje się wynajmem powierzchni produkcyjnych oraz biurowych. Zakład przystosowany jest do produkcji wszelkiego rodzaju wyrobów metalowych na rynek krajowy jak i zagraniczny min. dla potrzeb energetyki (w załączeniu zdjęcia niektórych wyrobów) i posiada do tego pełną infrastrukturę.

Teren firmy o powierzchni ponad 57 tys. m2 (53156m2 +3941m2) zabudowany jest halami produkcyjno – magazynowymi i budowlami produkcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 17,5 tys. m2 oraz terenami zielonymi z nasadzeniami i jest w całości jest ogrodzony z nawierzchniami w większości utwardzonymi.

Na terenie znajduje się również 4-kondygnacyjny budynek biurowy o pow. 1528 m2, który jest w aktualnie w 80% wynajmowany. Obok budynku biurowego znajduje się 1-kondygnacyjny budynek o pow. ok. 550 m2. Teren wokół biurowca może pomieścić 70 miejsc parkingowych, jest wydzielony – ogrodzony, utwardzony (kostka brukowa) z terenem zielonym z nasadzeniami ozdobnymi.

Teren firmy uzbrojony jest w media sieciowe: energię elektryczną, wodę, kanalizację oraz własną oczyszczalnię oraz stację TRAFO.

Cena sprzedaży obejmuje:
- nieruchomości
- maszyny i urządzenia
- przejęcie najemców

Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu!
e-mail: [email protected]

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Fermstal wks Sp. z o.o. - statystyki ogłoszeń˝
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 3210
Dodane: 2018.10.09Reklama

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj
 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 Hepi.pl Regulamin | Fair Play | O nas | Reklama | Hepi serwisy