Szukam inwestora

 
Szukam inwestora / opis ogłoszenia

« Poprzednie

Następne »

Konta bankowe w Szwajcarii, Liechtensteinie i na całym świecie

Opis:

Konta bankowe w Szwajcarii, Liechtensteinie i na całym świecie dla podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i spółek offshore. Jedyne rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę przed zajęciami oraz wysoką tajemnicę bankową, która nie obowiązuje już w krajach Unii Europejskiej.

Najważniejsze cechy:

1. Bezpieczeństwo środków - najlepsza ochrona przed bezprawiem urzędniczym, zajęciami i roszczeniami.
W całej Europie tylko banki w Szwajcarii i Liechtensteinie dają tak wysoką gwarancję bezpieczeństwa powierzonych środków. Dla szwajcarskich banków jedyną stroną do rozmów, poza klientem, jest sąd szwajcarski.

2. Łatwy dostęp do środków.
Zarządzanie pieniędzmi odbywa się poprzez dostęp online o wysokich zabezpieczeniach - każda transakcja jest autoryzowana przez sms, łącznie z logowaniem. Do konta wydawana jest karta do bankomatów i płatności online, z wysokim limitem doładowania i transakcji. Na karcie nie ma danych osobowych.

3. Najwyższa tajemnica bankowa.
Bank z mocy szwajcarskiego prawa ignoruje wszelkie zapytania urzędników, komorników i innych osób trzecich, odpowiada tylko na zapytania składane przez sąd szwajcarski.

4. Duży wybór walut przypisanych do konta.
Na koncie można przechowywać franki szwajcarskie, euro, dolary, funty, złotówki oraz inne waluty.

5. Niski depozyt początkowy.
Standardowo szwajcarskie banki oferują otwarcie konta z depozytem startowym na poziomie przynajmniej 500 tysięcy franków. Jednak nasi klienci mogą otworzyć bezpieczne konto już z 5000 franków depozytu (lub równowartość w innej walucie). Środki te wpłaca się przy aktywowaniu konta, są one później do pełnej dyspozycji właściciela.


Skorzystanie z naszego pośrednictwa, dzięki wiarygodności osoby wprowadzającej, zasadniczo zwiększa szansę otwarcia konta i redukuje problemy podczas procedury compliance, szczególnie przy spółkach z „rajów podatkowych”.

Oferujemy ponadto rozwiązania w zakresie międzynarodowej optymalizacji podatkowej.

http://invest-management.pl/

tel. 512 110 940

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Tomasz Pochylski - statystyki ogłoszeń˝
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 3104
Dodane: 2017.03.31ReklamaOgłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj
 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 Hepi.pl Regulamin | Fair Play | O nas | Reklama | Hepi serwisy