Szukam inwestora / opis ogłoszenia

« Poprzednie

Serwis dla małych i średnich przedsiębiorców

Opis:

Witam, Sprawdzone rynkowe zapotrzebowanie na usługę.

Przykład inwestycji: INWESTYCJA w ogromny biznes. Branża do inwestycji to szeroko rozumiana reklama tradycyjna i produkcyjna na wszelkiego rodzaju opakowaniach w produkcji, skierowana do małych i średnich przedsiębiorców, niezależnie od branży i sposobu sprzedaży swoich produktów lub usług. Nikomu nie trzeba sprzedawać reklamy, bo i tak wszyscy kupują. „Reklama jest dźwignią handlu”. Natomiast każdy poszukuje skuteczności utrzymania swoich klientów oraz skutecznego sposobu pozyskiwania nowych klientów a także obniżenia kosztów reklamy. Przyjęty system zabezpiecza te wszystkie działania a nawet więcej, pozwala każdemu zarabiać na reklamie.

Propozycja to inwestycja początkowa na kwotę 300 000 Euro. Inwestycja oprocentowana na 5% i do zwrotu w 36 ratach. W zamian oferuję dla inwestora dwie propozycje:
1. Udziałowiec jawny na cały okres funkcjonowania z udziałami w wysokości 20% udziałów spółki.
2. Udziałowiec cichy na okres 5 lat funkcjonowania z udziałami w wysokości 30% udziałów z prawem pierwokupu po okresie 5 lat udziałów po wartości rzeczywistej na dzień zakupu.

Obie propozycje opatrzone także możliwością uzyskania jednego miejsca z 10 w szeregu aktywnych Menadżerów Regionalnych.
W przypadku inwestora i udziałowca jawnego, 1 miejsce w zarządzie spółki na rynku Niemieckim o charakterze GmbH.
Inwestycja 300 000 Euro to początek praktycznie zabezpieczony majątkiem spółki od samego początku. Inwestycja wymaga wypłaty w transzach:
1. Transza w wysokości 100 000 Euro do trzech dni podpisania stosownych dokumentów.
2. Transza w wysokości 130 000 Euro po uzyskaniu rejestru spółki i wpisaniu odpowiednich wpisów w rejestrach sądowych spółki.
3. Transza 70 000 Euro w dniu uruchomienia projektu na trzech rynkach krajowych.

Inwestycje mogą docelowo sięgnąć 35 000 000 Euro lecz to już decyzje do podjęcia w późniejszym czasie i niezbędne do uruchamiania działalności w kolejnych krajach świata jako przedstawicielstwa lub spółki córki. Większość inwestycji może pochodzić z zysków firmy, także tych które będą podlegały spłacie lub dywidendzie należnej wspólnikom. Wszelkie zasady oraz reguły są do uzgodnienia Jeżeli oferta jest interesująca to zapraszam do rozmów.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Dariusz Piwowarczyk - statystyki ogłoszeń˝
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 3428
Dodane: 2021.08.15ReklamaOgłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Wydrukowano z 14:07 z adresu URL http://www.szukaminwestorow.pl/detail.php?id=3428